Please use this identifier to cite or link to this item: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/14734
Title: Justifying the choice of an FHWS--based management model by a company
Other Titles: Обгрунтування вибору FHWS моделі управління компанією
Authors: Burbelo, Nataliia
Бурбело, Наталія Олексіївна
Keywords: model
attributes
information support
management process
leadership
hybrid model
efficiency
Issue Date: Dec-2024
Publisher: ННІ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури"
Український державний університет науки і технологій
Citation: Burbelo N. Justifying the choice of an FHWS-based management model by a company / N. Burbelo // Східна Європа: економіка, бізнес та управління. – 2024. – № 4(45). – С. 17-20
Abstract: EN: This article provides a rationale for selecting the appropriate type of FHWS (Flexible Hybrid Workspace) model for company management, enabling companies to identify the optimal solution for balancing in-office and remote work formats. The study identifies key evaluation attributes that allow company leadership to make evidence-based decisions regarding the ideal organization of workflow. The chosen evaluation tool is Fishbein’s multi-attribute modeling method, which supports comprehensive assessment of management decisions through quantitative analysis of critical attributes. The primary limitation of this approach is the subjectivity in defining attribute weightings, which may lead to inaccuracies in the results. Nonetheless, Fishbein’s multi-attribute model remains an effective tool for managerial decision-making within the context of a hybrid work arrangement.
UK: У статті представлено обґрунтування вибору FHWS моделі управління компанією, яка спрямована на забезпечення балансу між офісною та віддаленою роботою, а також гнучкими робочими просторами. Модель FHWS (Flexible Hybrid Work Space) є сучасним підходом до організації робочого процесу, що відповідає потребам адаптивності та гнучкості в умовах швидких змін ринку і високої конкуренції. Основна ідея цієї моделі полягає в поєднанні переваг офісної роботи, віддалених робочих місць та гнучких гібридних просторів у необхідному і якнайкращому співвідношенні, забезпечуючи при цьому ефективну комунікацію, оптимальні умови для продуктивності та задоволення працівників. У статті використана мультиатрибутивна модель Фішбейна для аналізу і вибору найбільш доцільного варіанту управління. Ця методика дозволяє оцінити варіанти управлінських рішень на основі ключових атрибутів. Кожен з атрибутів відіграє важливу роль у визначенні оптимальної моделі роботи, оскільки дозволяє керівництву компанії приймати більш обґрунтовані та доказові рішення, але оцінити всі атрибути неможливо і до аналізу підпадає 4–5 найважливіших за оцінками експертів. Мультиатрибутивна модель Фішбейна має ряд переваг, зокрема здатність комплексної оцінки різних аспектів управління та забезпечення кількісного аналізу значущих характеристик кожної моделі роботи. Це дозволяє знизити суб’єктивність вибору, забезпечуючи більш точні результати оцінки. Додатковою перевагою методики є можливість адаптувати модель до змін в організаційній культурі компанії та потреб її співробітників, що сприяє підвищенню задоволеності працівників і їхньої залученості у робочий процес. Проте, основним недоліком моделі є суб’єктивність у визначенні вагових коефіцієнтів атрибутів, що може спричинити певні неточності в оцінках, зокрема при зміні пріоритетів у організації. Незважаючи на цей недолік, мультиатрибутивна модель Фішбейна залишається ефективним інструментом для формування обґрунтованих управлінських рішень в умовах гібридної організації роботи, що поєднує елементи віддаленої, офісної зайнятості та гібридних просторів.
URI: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/14734
Other Identifiers: https://www.easterneurope-ebm.in.ua/journal/45_2024/5.pdf
DOI: https://doi.org/10.32782/easterneurope.45-3
Appears in Collections:№ 4 (45)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Burbelo.pdf636,7 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.