Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/4356
Назва: Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Французька мова» (ілюстрований словник за темою «Архітектурні ордери») для студентів ступеня бакалавра спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»
Автори: Мочайло, Світлана Олексіївна
Ключові слова: французька мова
практичні заняття
ілюстрований словник
архітектурні ордери
архітектура
Дата публікації: 2020
Видавництво: ДВНЗ "Придніпр. держ. академія буд-ва та архітектури"
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Французька мова» (ілюстрований словник за темою «Архітектурні ордери») : для студ. ступеня бакалавра спец. 191 «Архітектура та містобудування» / ДВНЗ "Придніпр. держ. академія буд-ва та архітектури" ; уклад. С. О. Мочайло. – Дніпро, 2020. – 27 с.
Короткий огляд (реферат): UK: Методичні вказівки до вивчення французької мови «Ілюстрований словник за темою: Архітектурні ордери» призначені для використання студентами 3 – 4 курсів, що навчаються у франкомовних проектах на Архітектурному факультеті. Методичні вказівки мають на меті дати можливість студенту ознайомитись з основними лексичними термінами та оволодіти необхідними знаннями та навичками для обговорення тематичного матеріалу в межах майбутньої професії, засвоїти основи терміносистеми відповідного напряму підготовки. Подаються матеріали з урахуванням суто архітектурних понять з питань архітектурних ордерів. Головною метою підручника є освоєння основного лексичного матеріалу з охопленням термінів та вираз, вміння аналізувати їх та перекладати; підвищення рівня володіння французькою мовою, досягнутого на попередній щаблі освіти, оволодіння студентами необхідним і достатнім рівнем комунікативної компетенції для вирішення соціально-комунікативних задач в культурній, професійної діяльності; підвищення рівня навчальної автономії, здатності до самоосвіти; розвиток інформаційної культури, розширення кругозору, виховання толерантності та поваги до духовних цінностей різних країн і народів; прищепити студентам уміння працювати з науковою літературою з історії архітектури, та навички порівняльного аналізу фактів і явищ суспільного життя на основі запропонованого матеріалу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/4356
Розташовується у зібраннях:Кафедра іноземних мов



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.