Please use this identifier to cite or link to this item: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/8957
Title: Методичні вказівки до виконання курсової роботи з економіки архітектурного проектування «Перевірка оптимальності заданої архітектурної функціонально-планувальної структури» – в рамках практичного опрацювання дисциплін: «Соціально-екологічні проблеми містобудування», «Економіка архітектурного проектування» та «Економічні проблеми містобудування» (лекційно-практичні курси) – для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»
Authors: Товбич, Валерій Васильович
Куліченко, Наталія Вікторівна
Сисойлов, Микола Валентинович
Невгомонний, Григорій Ульянович
Keywords: перевірка оптимальності заданої архітектурної функціонально-планувальної структури
соціально-екологічні проблеми містобудування
економіка архітектурного проектування
економічні проблеми містобудування
курсова робота
архітектура та містобудування
Issue Date: 2021
Publisher: ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»
Citation: Методичні вказівки до виконання курсової роботи з економіки архітектурного проектування «Перевірка оптимальності заданої архітектурної функціонально-планувальної структури» – в рамках практичного опрацювання дисциплін: «Соціально-екологічні проблеми містобудування», «Економіка архітектурного проектування» та «Економічні проблеми містобудування» (лекційно-практичні курси) – для студ. спец. 191 «Архітектура та містобудування» / ДВНЗ "Придніпр. держ. академія буд-ва та архітектури" ; уклад.: В. В. Товбич, Н. В. Куліченко, М. В. Сисойлов, Г. У. Невгомонний. – Дніпро, 2021. – 73 с.
Abstract: UK: Методичні вказівки передбачають опанування певного інструментарію з основ соціально-екологічних проблем містобудування, економіки архітектурного проектування та основ економічних проблем містобудування, наводиться методика перевірки заданої архітектурної функціонально-планувальної структури на оптимальність – на основі генерального критерію оптимальності структур, де проявляються [РSRК]-зв’язки виробничого, соціального, рекреаційного та комунікаційного градієнтів; наводиться стисла та наочна методика приведення неоптимальної функціонально-планувальної структури до оптимальної (з можливістю врахування зон відчуженості, зокрема, пам’ятнико-охоронних).
URI: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/xmlui/handle/123456789/8957
Appears in Collections:Кафедра архітектурного проєктування та містобудування



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.